Stručná pravidla reklam zde-přečetl/a sis? Pak reklamy sem !
Město, jméno, zvíře, rostlina, věc na písmeno R zde !

Červen 2008

zítra až pátek - super příměšťák!

29. června 2008 v 17:36 | dobywitch |  můj deník
jééééžiš lidi já se tak těšíííím! od zítra budu chodit na tako vej superovej příměstskěj tíbor zaměřenej na tance! už minulej rok jsem tam byla a bylo to úůúůúůúůžasný! strašná sranda! bože lidi já se tak těšíím! minule jsme tančili cha-chu a jive. zajímalo by mě, co budeme tančit tentokrát! no nic asi si půjdu zabalit batoh na zítrá tak pááá!

new design - little blue dot

26. června 2008 v 18:54 | dobywitch |  designy
tak jsem právě poupravila ten návrh, co jsem vám ukazovla v minulém článku a nazvala ho little blue dot design. muluvila jsem o něm s mým SB poo-poo a říkala že ten minulý byl hezčí ale že tenhle je taky fajn. no zhodnoťte sami! no trochu se mi to na enter4u rozsypalo ale to neřeším.

návrh na new design

25. června 2008 v 10:45 | dobywitch |  designy
tak jsem na svém designovém blogu právě dodělala návrh na novej design tohohle blogu. takhle vypadá:
jak se vám líbí? mám ho sem dát? pište!

dnešek - výzo!

25. června 2008 v 9:48 | dobywitch |  můj deník
táákže dneska opravdu fajn den. ráno jsem kromě obvyklejch věcí doma hledala náušnice které sem si chtěla vzít na sebe, no nakonec je mamka našla v kuchyni v nějákym hrnku že tam byly na vyčištění mno fajn. pak jsem sebrala kytku, tašku s věcma pro učitelku a šla jsem do školy. vůbec jsem nemohla věřit tomu, že tam jdu dneska naposled, ptž příští rok už budu chodit na gympl. před školou samozřejmě několik (ehm teda hodně) děcek tak jsem přišla k Vandě trochu jsme pokacaly. no pak ještě přišla Marťa a potom už se otevřela škola. do skříňky jsem nacpala boty a přezula se. pak jsem došla do třídy, teda před třídu protože byla ještě zamčená. před třídou čekaly maminky Pavly a Sabiny-šly převzít výzo protože holky byly u moře a na výzo to nestihly. pak se došourali i ostatní a po chvíli taky naše třídní v zelených šatech s kytkama a otevřela nám. tak jsem jako 1. vešla do třídy pověsila igelitku na háček u lavice, sundala židle a položila na stůl kytku. měla jsem 3 gerbery svázané do kytice (mno taková malá kytice takže spíš kytička). potom jak ostatní přicházeli tak jsem napočítala asi dalších 7 lidí co měli taky gerbery mno super, takže moje kytka nebyla moc originální. pak jsem šla s kamarádkou k paní učitelce Teterové, která nás učila ve sboru, ta nám oboum za dárky dala lízátko. pak jsme potkaly i naši angličtinářku, tak jsme jí předaly taky dárky (ehm já pro ni nic neměla takže jsme jí dala to lízátko). došly jsme obě do třídy, a pak po chvíli zazvonilo 2. zvonění, přišla třídní a začaly se rozdávat výza. mno já zamozřejmě samý 1 + nějaká pochvala. a každej ještě dostával diář na rok 2oo8/2oo9 (takovej školní). po rozdání a předání všeho se šlo na oběd ehm spíš na svačinu do jídelny. jako vždyčky se rozdával chleba s řízkem a nějáký pití s tyčinkou. všechno to bylo s sebou. pak jsem šla do šatny a přezula se a sebrala všechny věci ze skříňky včetně zámku. potom jsem šla s Kristýnou vrátit čip zadním vchodem do jídelny. na dveřích měli napsáno, že zálohy na čipy se vrací pouze rodičům a že úřední hodiny jsou zítra od 8:00-10:00, takže jsem ho vrátit nemohla. zajímavé je, že když jsem tam byla s jinou kámoškou, která se stěhovala, odevzdávat ten čip, tak jí dali i zálohu, mno super, časy se mění. tak jsem teda došla domů, zapla compl, a začala jíst ty blafy co nám nabalili jako svačinu.

dneska-24.6.08-super den

24. června 2008 v 12:57 | dobywitch |  můj deník
tááákže dneska jsme měli jako vždy ve škole jen 4 vyuč. hodiny, mno 2 hodiny jsme měli diskotéku i když teda se to tak nazvat nedalo. pak jsme šli do slavonína k rybníku se koupat, on je to takovej soukromej rybník, uměle vytvořenaj a maj tam i hospodu, pískoviště, houpačku .... mno tak tam jsme se hodinu koupali, někteří si tam vzali loďku a plavili se na ní, naráželi do sebae a takový kraviny prostě. jo a taky tam byla taková houpačka napůl nad břehem, napůl nad vodou a protože ten rybník byl dost hlubokej už na kraji tak se tam dalo zhoupnout a až jste byli uplně nad vodou a pomalu vás to vracelo zpět tak jste se už museli pustit a tak se vlastně dalo skákat do vody, no já to taky zkusila, dopadla jsem tak trochu ne levej bok, děsně to štípalo, mno teď budu mít asi modřinu, a hodně velkou ale to neřeším byla prostě sranda a to za to stojí no ne? pak jsme šli zase zpátky, jeden spolužák, Lukáš, nám ukázal zkratku, ale děsně travnatou, tak doufám že nemám klíště, no prej tam klíšťata nejsou takže fajn. ve škole jsme měli na oběd nějakej blaf, moravský vrabec se to jmenovalo, mno tak ale jíst se to dalo takže jsem najedená dost. a děsně se těším na zítra-je výzo!!! a já mám samý (jak jinak že?). my totiž končíme o dva dny dřív! sice nevim proč ale jsem ráda!prostě super den, tak pááá!

Návštěvnost za minulý týden16.6. 2008 - 22.6. 2008

23. června 2008 v 16:18 | dobywitch |  návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (16.6. 2008 - 22.6. 2008) je:
Pondělí: 13
Úterý: 11
Středa: 7
Čtvrtek: 19
Pátek: 14
Sobota: 8
Neděle: 6
Celkem: 78
můj komentář: mno tak lidi! tohle je docela blbý, jde to s tou návštěvností s kopce mno co ale tak aspoň něco že?!

111. článek - poo-poo a 1. narozky jejího blogu

23. června 2008 v 13:41 | dobywitch |  Spřátelené Blogy
takže jsem si všimla že moje drahé SBčko poo-poo respektive její blog měl 21.6. 1. narozky tak mu sice trochu opožděně přeji vše nejlepší!!! ať se ti pořád daří, ať máš pořád tak super blog a ať jsme pořád supr SBčka! a dostává ode mě dárek (snažila jsem se ho psát ve slovenštině aby rozuměla lépe) :
líbí? doufám že jo! a ještě jednou vše nejlepší!!!

řetězák od NiCCoLlEtTkY

22. června 2008 v 20:28 | dobywitch |  řetězovky
Máš rád/a zmrzliny ?
jo moooooc!
A jaká je tvá oblíbená příchuť?
žvýkačková, ananas a šmoulová, mňáááááám!
No to je náhoda, moje taky! :)
mno zázrak co?!
Kdyby sis mohl/a vymyslet vlastní příchuť zmrzliny, jakou chuť by měla?
mrkvová XD!
Bavi te tenhle retezak?
jasňééééé
Tak ještě pár otázek ok?
okééééééj!
Jakou příchuť zmrzliny ti nechutná ?
hmmm to je těžký já mám ráda všechny!
Tak já končím, napiš teď 3 blogy kteří to musí udělat : poo-poo.blog.cz, koaps.blog.cz, likethis.blog.cz ale pokud nechcou nemusej a klidně můžou i ostatní!

tak tohle mě dostalo!

19. června 2008 v 14:20 | dobywitch |  můj deník
možná znáte písničku od Kate Ryan - Ella Elle L'a (je k tomu klip jak ta zpěvačka letí letadlem) no tak jsem před chvílí byla na stránkach s tou písničkou a pod tím reklama na levné letenky! to mě teda dostalo! haha! mno ještě sem dám screen a klip pro ty co neznají.

Návštěvnost za minulý týden 9.6.2oo8 - 15.6.2oo8

18. června 2008 v 14:04 | dobywitch |  návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (9.6.2008 - 15.6.2008) je:
Pondělí: 18
Útery: 11
Středa: 14
Čtvrtek: 16
Pátek: 26
Sobota: 20
Neděle: 17
Celkem: 122
můj komentář: docela fajn jako mohlo to být lepší tak ale neva, to se zlepší!

dnes 18.6.2oo8

18. června 2008 v 13:21 | dobywitch |  můj deník
mno zdravím vás po nějaké té době, omlouvám se že jsem teď pár dnů nepsala, prostě jsem to nestihla. mno teda dneska docela výmaz! šli jme se třídou na bowling no bylo nás na naší dráze 5 a na ostatních jen 4 takže jsme si nezahráli tak jako ostatní. ale tak stihly jsme necelý 2 hry no dobrý, nechaly jsme si dát mantinely takže nám ty koule nepadaly do těch děr a já jsem v káždé hře dala 1x strike! no a tu 2. hru jsem vyhrála! jsem docela ráda ptž normálně mi to vůbec nejde, ale tak asi to bude tím že tam byly ty mantinely mno. jinak pak jsme měli na náměstí rozchod hodinu a čtvrt, super co? takže jsem s holkama zašla to Mcáče a dali jsme si tam nějaký to jídlo, docela mňamka. pak jsme pochodily po nějakejch obchodech a šly jsme k Arionově kašně. tereza si sundala boty a šla tam lovit prachy, pak se samozřejmě přidávali i další blázni z naší třídy a sedělo tam ale kolem tý kašny spousta lidí takže haluz no. já jsem ale nešla takže jsem zůstala suchá.tak jsme pak došli na místo srazu, došlo se na zastávku a jesli jsme do školy kde jsme si dali oběd. no nic moc ale dalo se to. teď jsem došla domů, píšu tenhle článek, a za chvíli si půjdu oskenovat ŽK ptž ji zítra vracíme, tak papa!
BTW: pls hlásky sem a sem, moc dííííík!

graf návštěvnosti tohoto blogu

15. června 2008 v 18:19 | dobywitch |  návštěvnost
takže tady je graf návštěvnosti tohoto blogu:

ehm nějak se mi to zmenšilo
vytvořeno: 15.6.2008, zde

řetězák od poo-poo

14. června 2008 v 13:21 | dobywitch |  řetězovky
thblackstar.gif image by Saliskoahooooy: čááááu
thblackstar.gif image by Saliskojak sa mas??: báječně
thblackstar.gif image by Saliskowoooow naozaaaaj??: jj!
thblackstar.gif image by Saliskono a preco sa tak mas?? xD : ptž už se příští týden neučíme!
thblackstar.gif image by Saliskoahaaa no okey: no to bych řekla!
thblackstar.gif image by Saliskomas nay nay nay friend??: ne já mám spousta kámošek ale nedá se urit která je ney!
thblackstar.gif image by Saliskonapis sem menooo: ---
thblackstar.gif image by Saliskokde ste sa stretli??: tak asi ve škole
thblackstar.gif image by Saliskohmm okey: ok!
thblackstar.gif image by Saliskono a jak sa mas teraz??? xD: furt stejně
thblackstar.gif image by Saliskotyyyyyyyy wole fakt??: no fáááááááááákt!
thblackstar.gif image by Saliskookey mala by som skoncit???: néééé!
thblackstar.gif image by Saliskonewim newim ci skonciiim: nekonči!
thblackstar.gif image by Saliskono rozhodnutie-NE: supéééééér
thblackstar.gif image by Saliskosi spokojna???: jásně!
thblackstar.gif image by Saliskomas chalana/babu??: nn
thblackstar.gif image by Saliskoak ne,tak si zalubena???: trochu
thblackstar.gif image by Saliskotakze mas svoj ciel xD: no asi hey
thblackstar.gif image by Saliskowis jaky blbec wymyslel tento retazak xD : no já určitě ne!
thblackstar.gif image by Saliskobola to poo-poo : njn kdo jinej
thblackstar.gif image by Saliskosi SB s tym blogom?? : jasně
thblackstar.gif image by Saliskoak hej chodis tam casto?? : jóóó
thblackstar.gif image by Saliskomas wela kamosow??? : jj
thblackstar.gif image by Saliskos ktorymi je naj haluz??: se všema
thblackstar.gif image by Saliskofiha...inak kolko je hodin???: 13:15
thblackstar.gif image by Saliskoa este datum??: 14.6.2008
thblackstar.gif image by Saliskokedy mas narodky???: ke konci října
thblackstar.gif image by Saliskoa meniny???: 21.2.
thblackstar.gif image by Saliskoinak co je twoje nay jedlo??: kuřecí řízek!
thblackstar.gif image by Saliskoa co nenavidis??: rajčata bléééé!
thblackstar.gif image by Saliskotwoje nay nay zenske meno: petra
thblackstar.gif image by Saliskotwoje nay nay muzske meno: daniel
thblackstar.gif image by Saliskohmpf...to by uz snad stacilo,nee??:třeba
thblackstar.gif image by Saliskoinak kolko bolo tychto otazok??: spoooooousta XD!
thblackstar.gif image by Saliskohmmm...dotiahneme to do 50,nee???: jasně!
thblackstar.gif image by Saliskookey take pokracujeme: dobře
thblackstar.gif image by Saliskoteraz pride fakt blba otazka,okey??: okééééy
thblackstar.gif image by Saliskomas rada skolu??: ale yo
thblackstar.gif image by Saliskono ja neeee!!!: tak to věřim však si ve vyšší třídě
thblackstar.gif image by Saliskokolko je tych otazok,teraz??: fakt nevím!
thblackstar.gif image by Saliskochodis na dowolenky??: jj
thblackstar.gif image by Saliskoak hey,tak kde bola ta nay???: asi v chorvatsku
thblackstar.gif image by Saliskowoooow...: to jo!
thblackstar.gif image by Saliskoteraz sme na peknom ciselku-44 :áha tak už vím kolik jich je!
thblackstar.gif image by Saliskoinak teraz sa fakt uprimne wyjadri okey??: ok!
thblackstar.gif image by Saliskobol tento retazak hrozny???: né, byl super
thblackstar.gif image by Saliskoyeeeeeezis zabudla som sa spytat na nieco: na co?
thblackstar.gif image by Saliskochces wediet na co??: no jásně!
thblackstar.gif image by Saliskojaky je tvoj blog??: teď je žlutýýýýý!
thblackstar.gif image by Saliskookey...takze ja uz sa luuucim....papappaaaa: páááááá
thblackstar.gif image by Saliskoa bonusowa otazka xD: kto ma pokracowat??? v první řadě moje milovaná SBčka a jinak kdo chce!

fotka naší třídy

13. června 2008 v 13:36 | dobywitch |  o mně
právě jsem naskenovala tu fotku takže ji sem dávám. schválně tipněte si kde jsem já, lidi ze školy a ty co mě osobně znají tak prosím neprozrazujte!

dnes 13.6.2008

13. června 2008 v 13:22 | dobywitch |  můj deník
tak právě jsem přišla ze školy a napíšu vám co se dělo. takže ráno jsem vstávala docela pozdě-ve čtvrt na osm a z domu normálně chodím o půl osmé no takže super. ve škole jsme 1. hodinu psali test z vlasťáku, nakonec obě strany za 1! no a dalí hodina ajina, rozdávaly se testy, já jak už jsem říkala tak za 1, a ještě ve třídě byla asi jen jedna další 1 takže haluz. no další hodinu se vybíraly knihy a rozdávaly se fotky, asi je oskenuju a dám sem. další hodinu se zapisovaly ty známky z testů, z přírodky, hudebky (ty jsme psali včera) a vlasťáku. no všechno za 1. poslední 5. hodinu jsme šli ven a fotili jsme se. no tak teda fajn, asi půjdu naskenovat ty fotky tak páááá!

dnešek mýma očima

11. června 2008 v 14:19 | dobywitch |  můj deník
tak dneska byl fakt mazec! takže ve škole druhou hodinu tělák - byl poslední a skákali jsme z trampolíny do takové obří trampolíny volným stylem, takže se většina jen tak rozplácla a semtam přiletělo nějáký to salto nebo kotrmelec. no hlavně kraviny mno že, co by asi tak dělala 5.B?? pak 5. hodinu jsme psali dlouhej test z angliny samo že jsem ho měla jako první a to 10 minut před zvoněním takže mi to učitelka stihla test ještě opravit a měla jsem za 1 s plným počtem bodů! jsem docela ráda ale ostatním to nejspíš nedopadlo nejlíp. jo a během ajiny se setmělo a začalo pršet jak prase a hřmělo samozřejmě taky no super co? a já jsem v tom slejváku běžela domů s těžkou aktovkou a ještě k tomu s úborem mno super naštěstí jsem se ihned převlíkla takže v suchu. jinak dnes mám volno do konce dne, bájo! tak jo jdu oběhnout SBška a pak půjdu asi od complu pryč. čau!

návštěvnos za minulý týden 2.6.-8.6.

11. června 2008 v 14:04 | dobywitch |  návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (2.6.2008 - 8.6.2008) je:
Pondělí: 17
Úterý: 18
Středa: 16
Čtvrtek: 18
Pátek: 19
Sobota: 24
Neděle: 12
Celkem: 124
můj koment: ale jo docela fajn, mohlo by to bejt i horší! jsem docela ráda.

1oo. článek tohoto blogu!

9. června 2008 v 17:44 | dobywitch |  oznámení
tak tohle je mnou dlouho očekávaný jubilejní článek s pořadovým číslem 100. přemýšlela jsem co do něj napíšu a napadlo mě pár keců ze školní lavice, které by vás mohly pobavit. no prostě výroky při kterých se řeže celá třída.takže:
jednou v angličtině:
učitelka: ..........today
Martin: tomorrow.
Filip: Toyota!!!
nebo třeba dneska při matice:
učitelka: tak si vezměte kružítko...
Pavel: jóó kolečkovač!
nebo o pár minut později když jsme se učitelky ptali jak se počítá obsah trojúhelníka, kružnice atd.:
učitelka: no ta kružnice to se počítá pomocí Pí, které vymyslel pan
Terka: Pitomec!!!
no prostě co si nevymyslí 5.B že? jinak dneska se nám vrátila naše třídní po několika týdnech proležených se zápalem plic. nechtěla bych!
jo a dyžtak do komentářů napište co by tu mohlo ještě být.

medardova kápě 40 dní kape aneb dnešek

8. června 2008 v 17:41 | dobywitch |  můj deník
dneska bylo docela zajímavě. ráno jsem vstávala někdy o půl jedenácté. standartní snídaně, převlíknout, vyčistit zuby atd. asi o třičtvrtě na dvě jsem už byla po obědě a začalo opravdu lejt jako z konve. dnes je jak jistě víte je 8.6. takže má svátek Medard a jak se říká medardova kápě 40 dní kape tak jsem začala uvažovat jestli to náhodou nezačne tento rok platit. sice by se krásně dýchalo ale toho zmáčeného oblečení a věcí... no pak asi za půl hodiny jsme jeli do olomouc city shánět ploutve na plavání až pojedeme k moři. před vchodem do globusu (oba obchody jsou spojené a tak jsme to chtěli projít vnitřkem)byla nějaká soutěž v grilování. zpívala tam Lucka Vondráčková a moderoval to ten chlap co vaří na Primě. bohužel u vchodu byl reproduktor takže bez zacpaných uší se projí skoro nedalo. po nákupu ploutví jsme je šli zanést do auta a pak pro nějaké věci do globusu. nákup z globusu jsme poté naložili do auta a jeli nabrat benzín. odjeli jsme domů, doma vyložili nákup a já vám píšu tenhle 99. článek tohoto blogu a za chvíli se dojdu podívat na předpověď počasí na zítra. tak pá a zajímalo by mě jak je u vás?

new design, žlutá

6. června 2008 v 16:54 | dobywitch |  designy
tak jsem právě nastavila nový design, žlutý-tak trochu jarní. doufám že se líbí!