Stručná pravidla reklam zde-přečetl/a sis? Pak reklamy sem !
Město, jméno, zvíře, rostlina, věc na písmeno R zde !

Leden 2009

Reklamy z každého koutu ...

31. ledna 2009 v 20:55 | dobywitch
Reklamy na blogu... teďka jakoby se hrnuly odevšud a taky vetšina lídí, co je píšou nehledí po článcích k tomu určených, jen aby se jejích přání vyplnilo. Ale i když pro ně hlásneme, nakrmíme vajíčko či vyplníme bleskovku, sice budou rádi, že jejich prosbu někdo vyslyšel, ale budou spamovat dál. Jak smutné... ale tak co, moc toho s tím nenaděláme, tak aspoň píšu tenhle článek, pod který povoluji psát reklamy. Ráda vám teď hlásnu, nakrmím vajíčko atd... Tak pište!

další SB - kitty-Love T3R!K

30. ledna 2009 v 22:21 | dobywitch |  Spřátelené Blogy
Mám nové SB - kitty-Love T3R!K, její blog se věnujě hlavně Hello Kitty a má tam také spousta pixelek. Dostává ode mě diplom:
Snad se líbí :).

Pololetí je za náma

29. ledna 2009 v 15:29 | dobywitch |  můj deník
Sice jsem dlouho uvažovala, jestli tenhle článek napsat v této době, prtože jsem se podívala na pár nových článků a u nich spamy. Ale rozhoupala jsem se, že jo, tak pojďme k tématu. Pololetí a vysvědčení je za mnou, samý, takže fajn, jsem úplně ráda, i když je to u mě obvyklý a trapný :). Co u vás? doufám že aspoň s vyznamenáním:). Taky chci v brzké době změnit vzhled blogu, co mi radíte? Nejsem si jistá jestli mám dát něco zamilovanýho k Valentýnovi, když tento svátek moc neslavím, takže čekám nějakou radu od vás, díky :).

Nové SB - klarcze

27. ledna 2009 v 17:00 | dobywitch |  Spřátelené Blogy
Mám nový spřátelený blog, sice nevím kolikátý, ale to je jedno. Majitelka má přezdívku klarcze, její blog najdete na této adrese. A tady dostává diplom, doufám, že se ti líbí:
A jetě zopakuji moje pravidla SB: Měla bys sem chodit aspoň 1x měsíčně, lépe víckrát, ale když se ti to nepovede, tak nevadí.

Návštěvnost za minulý týden 19.1. 2009 - 25.1. 2009

26. ledna 2009 v 15:26 | dobywitch |  návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (19.1. 2009 - 25.1. 2009) je:
Pondělí: 10
Úterý: 8
Středa: 7
Čtvrtek: 7
Pátek: 14
Sobota: 8
Neděle: 18

Celkem: 72

Můj komentář: Fájn.

Známky uzavřeny, zbývá týden do konce pololetí

25. ledna 2009 v 12:07 | dobywitch |  můj deník

Pátek 23.1. 12:00 - známky uzavřeny. Nevím, jestli budu mít na vysvědčení samý nebo ne, ale když ne tak to přežiju :). Hlavně, že už teď nebudem psát tolik písemek a nebude tolik zkoušení. A taky v pátek jsou prázdky, super že? Sice jeden den, ale aspoň něco :). Stejně, další týden půjdem do školy 5x a pak jaráky... jééééé, to bude bájo. Jo s těma jarákama, předesílám, že o jarních prázdninách nebudu psát, to víte, spousta dalších aktivit :). Možná něco přednastavím, uvidím. A ještě chci sdělit, že 5.2. 2009 slaví tenhle blog 2. narozky, ale nevím jestli to mám nějak slavit (například uspořádat nějaký soutěžky nebo "párty"), případně mi poraďte s tou oslavou, budu vám moc vděčná :). Tak čau, já zas pofrčím dělat úkoly!
Jo a pokud chcete tak pro mě hlasujte zde, díky!

Něco klepe na dveře, jdu otevřít, á vysvědčení :D

21. ledna 2009 v 20:56 | dobywitch |  můj deník
Vysvědčení, písemky, učení, zkoušení... to všechno se na nás školou povinné (i nepovinné) hrne s velikou rychlostí. I já se učím ,včera jsem se šprtala docela dlouho na písemku z biologie, ze které chci dostat za 1, abych dostala 1 na vysvědčení. No vypadá to, že se tam nějaká ta chybka najde, ale snad budu mít za 1. Vlastně celé vysvědčení zatím vpadá většinou výborně :).Naštěstí dnes jsme nic nepsali a myslím, že ani zítra nic nepíšeme, takže kapku oddech. Taky jste z těch všech záležitostí unavení? Věřím, že jo. A co počasí, má na vás a na učení nějaký vliv? Já jen, že u nás začíná tát sníh, rozmrzávat rybník a místo sněhu prší. Ale najdou se i místa, kde jsou patrné pozůstatky zimy, například když jsem šla ráno na autobus, tak paní co šla přede mnou se pořádně natáhla na malinké ledovce na chodníku. Naštěstí já jsem zůstala celá :). Tak, ráda se podělím o vaše zážitky jak z písemek, tak i v oblasti počasí!
Jo a tak mimochodem, zde probíhá SoNB, kde soutěžím i já. Nenutím vás hlasovat pro mě, ale byla bych za to ráda, díky :).

Návštěvnost za minulý týden 12.1. 2009 - 18.1. 2009

19. ledna 2009 v 21:16 | dobywitch |  návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (12.1. 2009 - 18.1. 2009) je:
Pondělí: 17
Úterý: 24
Středa: 8
Čtvrtek: 24
Pátek: 23
Sobota: 22
Neděle: 24

Celkem: 142

Můj komentář: výborný! moc děkuju, tak se mi to líbí:D!

duplicita blogu, duplikátoři blogů..?

18. ledna 2009 v 17:14 | dobywitch |  můj deník
už delší dobu přemýšlím nad myšlenkou duplicity(něco, co je stejné - kopie) nějakého blogu, a to v tom smyslu, že by někdo měl blog a někdo další si založil duplicitní blog s adresou, kde je pouze malý rozdíl od adresy pravého blogu a sem by psal (nebo lépe kopíroval) obsah pravého blogu. nevím, jestli se to někomu už stalo, mně tedy ne, ale bylo by to hodně nepříjemné, kdyby někdo vlastnil stejný blog a měl by tam hezké komentáře, zatímco autor pravého blogu by měl hnusné komentáře a navíc kdyby duplikátor označoval články za své. mně by to osobně hodně vadilo. taky mě napadalo, že by bylo daleko hnusnější si zasednout na někoho, kdo dělá v textu spoustu chyb a na duplicitním blogu zveřejňovat chyby v textu červeně označené, nebo text celý opravený, což by mohlo autora pravého blogu urazit. brr to mám v poslední době škaredý myšlenky co? ale tak když jsem to nakousla, tak se zeptám: stalo se vám něco takovýho nebo jste byli něčeho takovýho svědkem? já doufám že ne, a taky doufám, že se mikdo nenechal tímto článkem inspirovat a nepůjde teď kopírovat blogy. jo a možná si říkáte, že je to normální, že někdo někomu zkopíruje pár článků, ale já mám na mysli celý obsah blogu. no snad jste mě pochopili a podělíte se se mnou o vaše zážitky v této věci (doufám že žádný nemáte :D). tak čau a zítra hodně zdaru ve škole!

písemky, pololetí, no klasika

15. ledna 2009 v 18:43 | dobywitch |  můj deník

ahoj, jak jste si nejspíš všimli, pár dnů jsem nenapsala. však to znáte, pololetí, uzavírání známek a hlavně písemky a učení. i já píšu písemky a učím se. jak dnes pronesl náš dějepisář: "ještě se chvilku můžete šrotit, ale kdo už je dost našrocenej, tak si může dělat v pracovním sešitě stranu XY, aby jste se nepřešrotili." takže taky vám chci aspoň sdělit, ať se nepřešrotíte! prostě hodně štěstí při písemkách a na vysvědčení aspoň chvalitebný známky :D. tak čau!

Návštěvnost za minulý týden 5.1. 2009 - 11.1. 2009

12. ledna 2009 v 15:10 | dobywitch |  návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (5.1. 2009 - 11.1. 2009) je:
Pondělí: 8
Úterý: 10
Středa: 13
Čtvrtek: 10
Pátek: 40 - tak tohle nechápu!
Sobota: 14
Neděle: 6

Celkem: 101

Můj komentář: jéháá! super, já říkala, ža se to po prázdninách zlepší! prostě spokojenost.

Likvidace stromečku

10. ledna 2009 v 15:32 | dobywitch |  můj deník

datum: 10.1.2009 > 6.1.2009. pokud jste nepochopili, tak to znamená, že už je po Třech ktálích (6.1.) a na tři krále nebo po nich se odstrojuje stromeček, že jo? no a my už máme i odstrojeno i zlikvidováno. byl krásný, ale už je vyhozen z okna a donesen k popelnicím. při svazování větví se mi povedla hezká hláška: pokládala jsem nůžky a provázek na křeslo s větou "na to sedlo si nikdo raději nekřesejte" ale chtěla jsem říct "na to křeslo si raději nikdo nesedejte". no tak takhle to prostě dopadá, když je víkend a člověk nepřemýšlí :D. a co vy, máte odstrojeno a zlikvidováno? nebo vám stromek ještě zdobí pokoj?

další SBčko

9. ledna 2009 v 14:29 | dobywitch |  Spřátelené Blogy
po kratší době mám nové eSBé. jmenuje se Myssinka, její blog je fakt pěknej, doporučuju navštívit! a ještě by to chtělo diplomek, tak tady je:
moc dík za spřátelení, snad se ti diplomek líbí!

dnešek.., včerejšek? hmmm ne, obecně o celým týdnu :)

8. ledna 2009 v 16:53 | dobywitch |  můj deník
pár dnů už jsem nenapsala, tak to jdu napravit:). když nadpis povídá, že chci mluvit o týdnu, znamená to, že se zaměřím na školu, která tento týden začala. v pondělí žádný písemky, učitelé nás přivítali a šlo se učit. úterý - tak to byl fajn den, první 2 hodiny jsme měli vánoční besídku s hudebkou, kterou jsme nestihli uskutečnit před Vánoci, jinak pak taky žádný písemky, v poslední hodině ve fyzice jsme polovinu hodiny dělali pokusy, takže fajn. středa byla trochu náročnější, modulovka z angliny (písemka z celý kapitoly), ale ta byla lehká, ostatní hodiny v pohodě, pak sbor - pohoda a pro rodiče konzultační třídní schůzky, učitelé mě chválili tak dobrý :). dnešek, tak to už bylo cítit pololetí, písemka z literatury (bála jsem se ale vypadá to na 1 - říkala učitelka) a z matiky (tak to jsem si věřila a zmatlala jsem to, ale o známku na výzo se nebojím), ale tak dneska to nebylo až tak hrozný. hodně se těším na žítřek, máme 5 hodin (ale nic neodpadlo) tak už se prostě nemůžu dočkat a pak taky víkend, jééé super :). a co vy, co písemky, co známky na výzo? doufám že fajn :D! pište prosím!

Návštěvnost za minulý týden 29.12. 2008 - 4.1. 2009

5. ledna 2009 v 15:50 | dobywitch |  návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (29.12. 2008 - 4.1. 2009) je:
Pondělí: 6
Úterý: 7
Středa: 3
Čtvrtek: 27
Pátek: 6
Sobota: 10
Neděle: 11

Celkem: 70

Můj komentář: lepší se to, já říkala, že se to po prázdninách změní tak uvidíme ;). pokud ne do pololetí tak určitěpo pololetí, protože to bude větší klid s písemkama. no prostě fajn, je to lepší :D.

zítra do školy...

4. ledna 2009 v 16:58 | dobywitch |  můj deník
nechci vás deprimovat a připomínat tuto dalo by se říct smutnou událost, ale jak už napověděl nadpis - zítra zase po prázdninách do školy. tak, fuj, už to mám za sebou, už jsem to napsala :). těšíte se, máte hotový úkoly, jste naučení? moje odpověď zní: částečně, naštěstí jo, možná. co vaše odpověď? jak jste na tom? a opovažte se mi napsat, že jste na tom líp jak já tzn. že se těšíte (no to snad ne!), že máte úkoly hotový (to by mi nevadilo:D) a že jste naučení na všechny písemky až do konce pololetí ! no nic, tak čekám nějaký ohlasy, díky!
PS: šťastní ti, co nejdou do školy :).

a další nové SBčko

3. ledna 2009 v 14:03 | dobywitch |  Spřátelené Blogy
Šurinka... její blog se věnuje Daniele Šinkorové, a proto dosstává diplom i klikačku s Danielou:
doufám, že se líbí :)!

2 nová SBčka

2. ledna 2009 v 21:14 | dobywitch |  Spřátelené Blogy
a už mám o další dvě nová SBčka více. majitelky blog už vlastně znám z dřívějška-jsou to skriatok a monýs. a nové přezdívky zní: PetulQa, MonisQa-12
PetulQa: blog
diplomek:
MonisQa-12: blog
diplomek nechtěla
oběma SBčkám děkuju za spřátelení a přeji velkou návštěvnost a mnoho úspěchů s blogem!

Nový rok... co vy?

1. ledna 2009 v 20:28 | dobywitch |  můj deník

Ahoj, tak už asi 1 229 minut se datuje rok 2009 a mě zajímají vaše názory na nový rok a taky samozřejmě jak jste slavili včera a jak si užíváte dnešek! Já jsem včera byla s rodiči o půlnoci na náměstí podívat se na ohňostroj. Byl moc krásnej! Jinak dnešek moc neberu podle hesla "jak na Nový rok, tak po celý rok" protože kdybych pořád takhle stávala, tak bych se asi nedostala včas do školy, maximlně tak na 6. hodinu :D. Ok tak už dost o mě a teď vy poreferujte v komentářích!
Mimochodem ten obrázek je mojí vvýroby, prosím nekopírujte ho a nevydávejte za vlastní.