Stručná pravidla reklam zde-přečetl/a sis? Pak reklamy sem !
Město, jméno, zvíře, rostlina, věc na písmeno R zde !

Duben 2009

Úpravičky blogu

30. dubna 2009 v 17:53 | dobywitch |  oznámení

Sem tam jsem spravila některé rybriky na blogu: smazala jsem celou rubriku "obrázkový koutek", protože jsem došla k závěru, že kdybych sem dávala obrázky z jiných webů, mohly by se objevit stížnosti ohledně porušování autorských práv. Naopak jsem přidala rubriku TV tipy, kde vám napíšu některé tipy na dobré pořady v televizi. Dále mám v plánu přidat další hafo SBček, udělat konečné vyhodnocení. Pak také vyrobit nějakou tu klikačku pro Pepičku :). Případně plánuji nový design, no to se ještě uvidí. Je toho hodně v plánu a poměrně málo času. Však to znáte :).

Chuck Norrisovky 11.várka

30. dubna 2009 v 17:23 | dobywitch |  texty, kecy, citáty
Po delší době nečinnosti přišupávám další várku vtípků pro pobavení.

Návštěvnost za minulý týden 13.4. 2009 - 19.4. 2009

20. dubna 2009 v 21:22 | dobywitch |  návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (13.4. 2009 - 19.4. 2009) je:
Pondělí: 11
Úterý: 11
Středa: 20
Čtvrtek: 13
Pátek: 15
Sobota: 15
Neděle: 11

Celkem: 96

Můj kkmentář: Hezké...

Protřídím Spřáteláčky

15. dubna 2009 v 15:39 | dobywitch |  Spřátelené Blogy

Mám trochu hodně SBček, tak jsem se rozhodla je protřídit na ty, ke kterým chodit budu a na ty,ke kterým chodit nebudu ale nechám si je ve spřátelených, případně smažu. Takže pokud chcete zůstat, nebo ne, tak napište pod tento článek. Třídit budu do 30.4.

Návštěvnost za minulý týden 6.4. 2009 - 12.4. 2009

14. dubna 2009 v 19:43 | dobywitch |  návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (6.4. 2009 - 12.4. 2009) je:
Pondělí: 21
Úterý: 15
Středa: 16
Čtvrtek: 26
Pátek: 18
Sobota: 8
Neděle: 8

Celkem: 112

Můj komentář: Super, děkuju! A je tu spousta komentářů, ani je nevidím všechny :)!

Je jaro, klobásy se zelenají! :D

14. dubna 2009 v 15:19 | dobywitch |  můj deník
Nadpis←to jsem měla minulý rok v záhlaví na jaře. Docela se mi líbí tahle hláška :). Asi proto, že je o jaru:). Mám jaro ráda a obvzláště dnešní den jsem docela šťastná. Včera v noci jsem se vrátila z cest domů. Dnes jsem byla na krajském kole zeměpisné olympiády. Skončila jsem na čtvrtém místě z jedenácti. Nedostala jsem žádnou cenu a beru to optimisticky: báječné umístění a doma nebudou další krámy :D. Ale vlastně jsme dostali krámy i bez umístění, nějaký propagační věci kraje. Ale co, moc toho nebylo. Cestou z olympiády jsem ještě obdržela nějaké noviny zdarma, takže další přítěž, ale je tam křížovka takže tím líp :). Když jsem šla z autobusu, všimla jsem si rozkvetlých pampelišek a vzpoměla si na své bývalé SBčko poo-poo, které mělo alergii na tyto krásné květiny. Chudáček, snad už jí to tolik netrápí. Pak jsem potkala kluky ze základky, kteří se ptali, kde jsem byla o Velikonocích, já jsem říkala, že jsem nebyla doma. Aspoň mě dnes nebolí zadnice :). Doma jsem sedla k počítači a najela na blog.cz. Samozřejmě i na Dlabajův blog, ten velmi ráda pročítám. A co nevidím:
Vidíte to? Extra komentář, vůbec jsem nečekala, že tam bude někdy můj koment! Jedním slovem: wooow! Co já někdy nenakecám, že? :)

Velikonoční prázdniny a změny blog.cz

9. dubna 2009 v 20:25 | dobywitch |  můj deník

Od dneška už máme Velikonoční prázdniny, super! Pár dní volna, pak zas do školy. Ale to mi až tak nevadí. Víc mi vadí změny na blog.cz. Moc se mi nelíbí, protože když máte nastavené velké písmo, tak vám nápisy jako "(před jedním dnem)" zaberou spousta místa. A taky ty nápisy u rubrik poukazují na to, cituji jednu blogerku "Jak málo mám na blogu článků". Ale naopak úpravy u galerie a komentářů nejsou až tak špatné. Uvidím, co s tím provedou, než se vrátím. Jedu totiž na těch pár volných dnů pryč, takže papa!

Sedm set za batoh na zádech

8. dubna 2009 v 15:52 | dobywitch |  můj deník

700,- Kč, tolik zaplatíte za jízdu v autobuse s batohem na zádech. Pokud jste z Olomouce, možná o tom víte a možná je to tak i v jiných městech. Nevím, kdo to vymyslel, nevím, od kdy to platí, nevím, kdo to kontroluje, a hlavně nevím, proč tolik peněz - 700? Ráno jsem s kamarádkou v autobuse počítala, na kolik bychm si přišly, kdybychom byly kontrolorkami :)Takže kdybychom od každého člověka, který má na zádech batoh vybraly 700,- dostaly bychom asi 2800, tzn. čtyři lidé by platili. A to jsme neviděly do celého autobusu. Je to podle mě fakt docela drahé. Ale já můžu být docela v klidu, protože si bytoh většinou sundávám :). Co o tom soudíte vy?

Je mi hodro :-)

7. dubna 2009 v 16:32 | dobywitch |  můj deník

"Je mi hodro." Toto jsem včera nevědomky pronesla, když jsem došla domů ze školy. Nějak se mi v hlavě spojila slova "horko" a "vedro" a vzniklo z toho "hodro". Hezké :). Jinak včera se nám taky povedla dobrá kravina s učitelkou. Podotýkám, že je to učitlka docela přísná a nemá ráda, když při jejím příchodu všichni nestojí a nemají nachystané věci. A také nemá ráda, když nědo na začátku hodiny stojí, že nemá některé věci. Tak jsem se s ostatními domluuvila, že když p.uč. měla o víkendu svátek, že bychom jí mohli popřát na začátku hodiny: několik lidí si stoupne a když učitelka jednoho vyvolá, všichni spustí "Paní učitelko, ma Vám chceme popřát k Vašemu včerejšímu svátku.". Tak jsme udělali a učitelka byla moc překvapená a celá hodina byla úplně v klidu :D. Takže pokud máte nepříjemného učitele, zkuste mu někdy popřát k svátku :). Dnes totiž donesla tato učitelka do hodiny čkololádu a všem dala :).

Návštěvnost za minulý týden 30.3. 2009 - 5.4. 2009

6. dubna 2009 v 15:26 | dobywitch |  návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (30.3. 2009 - 5.4. 2009) je:
Pondělí: 5
Úterý: 20
Středa: 5
Čtvrtek: 12
Pátek: 15
Sobota: 11
Neděle: 22

Celkem: 90

Můj kometář: Docela fajn, a počet komentářů je taky fajnový. Díky!

Nová SB: MAKI a Ivett

5. dubna 2009 v 12:19 | dobywitch |  Spřátelené Blogy
Zajímavé, až teď mi došlo, že SBčka většinou přidávám po dvou :). No nic, mám další dvě: MAKI a Ivett. Obě dostávají diplomek se zmrzlinou (zdroj: deviantart, moje úprava:zešedivěla jsem to pozadí):
Líbí? Já doufám, že jo:).
A pro zopakování pravidel: Choďte sem tak často, jak často chcete, abych chodila k vám a samozřejmě pište komentáře. :)

Evangelium podle houslí

4. dubna 2009 v 14:04 | dobywitch |  můj deník
Evangelium podle houslí je dílem hudebního skladatele Pavla Helebranda. Popisuje některé příběhy ze života Ježíše Krista např. oživení Lazara, proměnění vody ve víno, ukřižování Ježíše. Nejprve bylo uvedeno v roce 2001(v kostele Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku u Olomouce), v novém nastudování se hrálo 2.4.2009 (v ktedrále Božského Spasitele v Ostravě). V novém nastudování jsem účinkovala i já a musím říct, že to bylo nádherné. Uvažuje se o zavedení tradice tohoto vystoupení. Pokud by se tedy hrálo i příští rok, doporučuji zhlédnout všem a hlavně těm, kteří se zajímají o bibli. Pokud se chcete podívat na fotky z roku 2001, navštivte helebrand.ineral.cz
Pozn.: nejsem křesťan.